Je mnoho důvodů proč právě systém RAUTITAN:

 • dlouhá životnost, vysoká odolnost, obzvláště vhodný pro drsné podmínky na stavbách
 • jednoduchá, bezpečná a rychlá instalace
 • univerzální trubky pro pitnou vodu i otopnou soustavu
 • spojování násuvné objímky bez O-kroužků
 • zanedbatelné tlakové ztráty v oblasti spoje díky nepatrnému zúžení průměru potrubí
 • spoj lze tlakově zatížit ihned po montáži
 • výborný poměr ceny k výkonu  /vyšší cena instalace je vyvážena kvalitou rozvodu
 • optická kontrola spoje zvenku je 100%
 • díky roztažení trubky při spojovaní dochází k minimálnímu redukování pruřezu
 • perfektní balení armatur – nedochází k jejich znečištění v montážním voze
 • instalační firma musí být pro použití systému vyškolena, čimž je zaručena kvalita instalace
 • nelze používat různé komponenty a různé montážní nářadí / jak bývá zvykem u radiálního lisování/

Systém instalace pitné vody RAUTITAN nabízí ideální systémové řešení z kvalitně vysoce hodnotného potrubí a fitinků. Tvarově stálé a flexibilní univerzální potrubí RAUTITAN nabízí v kombinaci s vynikající spojovací technikou násuvná objímka z polymerových a kovových materiálů a promyšleným systémovým příslušenstvím pro každý požadavek to správné řešení. Systém RAUTITAN přesvědčuje v instalaci pitné vody ve světě už desetiletí díky bezvadné hygieně, dlouhodobé spolehlivosti a jednoduché montáži.

Vsaďte na optimální kvalitu pitné vody se systémem RAUTITANEM

Trubky RAUTITAN spoléhají na vysoce výkonný materiál PE-Xa, tedy na vylepšenou formu polyetylénu. Tato umělá hmota se stará například o čerstvé mléko s neutrální chutí v nápojových kartonech. Vodovodní potrubí z umělé hmoty jsou odolná vůči zanášení, stejně jako proti korozi a zachovávají čistotu pitné vody.

RAUTITAN vám nabízí individuální kompletní systém pro pitnou vodu, který se skládá z komponentů násuvných objímek a spojovacích dílů (fitinků).

Velká různorodost – pro váš individuální systém pitné vody.

RAUTITAN nabízí i při spojeních mezi trubkami, stejně jako při přechodech k jiným systémům vhodné řešení díky různým individuálním komponentům. To ulehčuje výběr ideálních výrobků pro speciální požadavky. Při výběru hraje rozhodující roli kvalita vody, stejně jako materiál požadovaných armatur. Při instalaci platí: spojovat stejné se stejným. Pokud se tedy u armatury dodává sada přípojů z nerezu, musí být i závit ve zdi z nerezu.

HYGIENA PITNÉ VODY

S RAUTITANem k vysoké hygieně a čistotě vaší pitné vody

Proč je pro vás hygiena pitné vody důležitá

Čistá pitná voda se pro nás stala samozřejmostí. Zda je voda čistá, nelze poznat pouhým okem. Vedle chemických znečištění představují neviditelné ohrožení pro vaše zdraví legionelly. Legionelly jsou bakterie, které mohou vyvolat různé nemoci. Zabraňte tomu – zvolte optimální instalaci pitné vody!

Jak vznikají legionelly?
V určitém rozsahu teplot se patogeny a bakterie množí mimořádně rychle. Vedení pitné vody v budovách zde tvoří ideální živnou půdu pro legionelly. Dlouhé doby klidu a následné ohřátí vody ve vedení podporují růst bakterií. Výměnou vody a izolací se lze vyhnout teplotám, při kterých patogeny nacházejí optimální podmínky. Pak už nic nestojí v cestě bezvadné pitné vodě pro vás.

My máme řešení!
Nejefektivnější řešení, jak vodu udržet optimálně v pohybu, jsou instalace pitné vody pomocí kruhových vedení z umělé hmoty, u kterých tvoří vodovodní vedení oběh. V bezpečí jste s montážními prvky, které průtok co nejméně brzdí. REHAU nabízí kompletní sortiment takových montážních prvků jak pro novostavby, tak pro renovované objekty.

RAUTITAN – systém pitné vody pro vaši budoucnost

S RAUTITANEM vsadíte na hospodárnost a kvalitu! Neboť osvědčené materiály umožňují i při problematické kvalitě pitné vody instalaci, která vydrží na celý život – díky vynikající ochraně před korozí a mnohaletému know-how firmy REHAU při vývoji a výrobě instalačních systémů pro pitnou vodu.

Kvalita: 
Důležitým přínosem k této jistotě je i osvědčená spojovací technika násuvných objímek. Technika, při které jednoduchý a přitom geniální princip umožňuje rychlou a zároveň bezpečnou montáž na místě. Dodatečné pracovní kroky pro utěsnění nejsou nutné, protože se můžete plně spolehnout na RAUTITAN.

REHAU klade velký důraz na přísnou kontrolu kvality. Až doposud obstála v těžkých zkouškách více než miliarda tvarovek.

Dlouhá životnost: 
Ať stavíte novostavbu nebo renovujete svou nemovitost – RAUTITAN je se svou životností více než 50 let systémem pro budoucnost. Nejen že splňuje již dnes budoucí hygienické standardy, nýbrž poskytuje jistotu například proti zanesení vodním kamenem nebo zničení korozí. Čistá pitná voda – s RAUTITANEM na celý život.

Hospodárnost: 
RAUTITAN se nejen snadno, rychle a bezpečně pokládá, nýbrž se také vyplatí díky své dlouhé životnosti. Ušetřete zbytečné náklady a vyhněte se zbytečným nepříjemnostem a využijte jistotu RAUTITANU.

(převzato z webu www.rehau.cz)


Reference

TECHNICKÉ MÍSTNOSTI RD

Rozvody RAUTITAN